Yaka Kokartı

Genellikle okullarda ve özel günlerde kullanılan yaka kokartı, firmamız tarafından istenilen amblem, logo veya isimler basılarak kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Garantili olarak ürettiğimiz tüm ürünlerimiz gibi yaka kokartları da uzun süre dayanıklı özelliğe sahiptir.

Firmalar ve kurumlar tarafından yapılan açılış, tanıtım toplantıları, kabul seremonileri, özel gün ve haftaların kutlanması gibi organizasyonlarda ve geniş katılımlı cenazelerde resim ve logo basılı halde renkli veya siyah-beyaz kullanılan yaka kokartı, kartondan yapılabildiği gibi metalden de yapılabilmektedir. Kısa süre amaçlı kullanılan yaka kokartlarının kartondan, uzun süreli marka ve tanıtım amaçlı kullanılan yaka kokartlarının daha dayanıklı metallerden imal edilmektedir.

Yaka Kokarti
Yaka Kokarti1
Yaka Kokarti2

Karton ve saten kurdele kullanılarak yapılan yaka kokartı, maddi yönden daha düşük bütçeli olmaktadır. Bu yüzden toplantı gibi geçici süreli organizasyonlarda bu tür yaka kokartları toplu şekilde basılmakta ve müşterilerimize teslim edilmektedir.

Kataloglarımızdan istediğiniz desenleri ve renkleri seçebildiğiniz gibi, kullanım amacınızı belirtip yeni tasarımlar da isteyebilirsiniz. Yaka iğnesi ile takılabilen ve şık bir aksesuar olarak yakada duran yaka kokartı, ülkemiz için manevi değeri büyük özel günlerimizde, katılımcıların üzerinde taşınmaktadır.

10 Nisanda kutlanan Polis haftası, 21-26 Mart arasında kutlanan Orman haftası, 27 Şubat-4 Mart arasında kutlanan Vergi haftası, Vakıflar haftası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, 30 Ağustos Zafer Bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 10 Kasım Atatürk’ü Anma ve Atatürk Haftası, 14 Mart Tıp Bayramı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, 24 Kasım Öğretmenler Günü, 14 Haziran Jandarma Kuruluş Haftası gibi özel günlerde, ilgili bakanlıkların veya müdürlüklerin personeli ve tüm halkımız tarafından yaka kokartı kullanılmaktadır.

Saten kumaş kordon, dijital logo ve yakaya tutucu malzemelerden üretilen yaka kokartı, kalın saten kumaşa parlak kuşe baskı yapılarak imal edilmektedir. Toplantılarda, cenazelerde, resmi bayramlarda ve balolarda kullanılabilen yaka kokartları 50’şerli torbalarda teslim edilmektedir.

Yaka kokartı ölçüleri genelde dış ebatı 10 cm, logo alanı 6 cm ve kordonları 8 cm olarak dizayn edilmektedir. Çok çeşitli renklerde veya günün anlamına göre siyah-beyaz hazırlanabilen yaka kokartları, istediğiniz logoyu, amblemi, sloganı veya ismi barındırabilmektedir. Oldukça estetik bir şekilde profesyonel ellerde şekillenen yaka kokartları, siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

İnternet sitemizden veya iş yerimizden katalogumuzu inceleyebilir ve teklif isteyebilirsiniz. Toplu alımlarınızda cazip ödeme koşullarıyla özel gününüzün ve firmanızın anlamını içeren tasarımlarıyla tüm yaka kokartlarımızla hizmetinizdeyiz.


Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Boyun Askı İpleri
Web Tasarım: Akademi Grafik