Süblime Baskılı Boyun Askı İpi

Yaka kartlarının giderek yaygınlaştığı ve birçok sektörde kullanıldığı günümüzde, bu kartların şık bir şekilde çalışan üzerinde durması amacıyla süblime baskılı yaka askı ipi üretilmeye başlanmıştır. Firmamız tarafından da üretimi son teknolojik gelişmelerin yardımı ile süren baskılı yaka askı ipi çeşitlerimiz, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

İş disiplininden taviz vermeden yaptığımız şık tasarımların, müşterinin isteğine göre şekillendirilmesini sağlayan grafikerlerimiz, çeşitli renklerde ve türlerde baskılama işlemini yürütmektedir. Süblime baskılı yaka askı ipi bu alanda en çok kullanılan yaka askı iplerindendir.

Süblime Baskılı Boyun Askı ipi
Süblime Baskılı Boyun Askı ipleri
Süblime Baskılı Kart Ası ipi

Serigraf baskılı ve süblime baskılı yaka askı ipi firmamız tarafından istediğiniz süre içinde hazırlanmakta ve kullanımınıza sunulmaktadır. Özel organizasyonlarınızda, rutin iş hayatınızda ve davetlerinizde kullanabileceğiniz uzun ömürlü süblime baskılı yaka askı ipleri firmanızın prestijini yansıtan ürünler olacaktır.

Süblime Baskılı Yaka Kartı İpi

Firmaların reklam ihtiyacını da karşılayan süblime baskılı yaka kartı ipi, logolu, sembollü, sloganlı ve çeşitli renklerde olabilmektedir. Kendi tasarımınızı getirip bastırabileceğiniz gibi uzman ekibimizin yeteneklerine güvenebilirsiniz. En çık tasarımları ve göz alıcı renkleri firmanız için hazırlayan ve katılımcıların dikkatini çeken ürünleri hazırlayan profesyonel kadromuz, yaptığı işin hakkını fazlasıyla vermektedir.

Transfer baskı ismiyle de bilinen süblime baskı tekniği farklı kumaşlara uygulanabilmektedir. Bu konuda mühim olan şey kumaşın ve baskının dayanıklı olmasıdır. Alternatif basımlar için en elverişli yöntem olan süblime baskılı yaka kartı ipi, özel desenlerle de süslenebilmektedir.

Kağıt üzerinde yapılan ilk çalışmanın ısı yardımı ile kumaşa transfer edilmesi esasına dayanan süblime baskı tekniği, dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan yöntemlerden birisidir. Süblime baskılı yaka kartı ipi de en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Klasik zemin renklerini tercih edebileceğiniz gibi, baskısız veya süblime baskılı kumaşlarımızın rengini de seçebilirsiniz.

Esnek yapısı ile insan tenine zarar vermemesi, yaka kartlarını şık bir şekilde taşıması ve taşıyan kişiye ayrı bir hüviyet kazandırması bakımından süblime baskılı yaka kartı ipi, uzun yıllar farklı etkinliklerde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir. Son derece kaliteli ve dayanıklı ürün grubunda yer alan süblime baskılı yaka kartı ipleri, yıkanabilir ve kurutulabilir. Orijinal renginden ve deseninden hiçbir şey kaybetmez. Garantisini vererek yaptığımız teslimatların neticesinde, müşterilerimiz iş ortaklarına bizleri önermekten kaçınmamaktadırlar.

Süblime Baskılı Yaka Kartı İpi Fiyatları

Serigraf baskılı yaka askı iplerinde olduğu gibi süblime baskılı yaka kartı ipi fiyatlarında da en uygun fiyatları sunan firmamız, güler yüzlü personeli, yardımsever müşteri hizmetleri temsilcisi ve profesyonel teknik ekibi ile sizlere en iyi hizmetleri sunabilmenin yarışı içindedir.

Sektörde yıllanmış tecrübesi ile farkını hissettiren firmamız, sürpriz kampanyalar ve uygun ödeme koşullarıyla da zirvede yer almaktadır. Süblime baskılı yaka kartı ipi fiyatları ve diğer ürünlerimizin fiyatlarında sizlere en uygun indirimleri de sunmaktayız.

Pantone renkler kullanılarak yapılan çalışmaları canlı olarak izleyebilir, firmanızın marka değerini uzun süreler taşıyacak olan süblime baskılı yaka kartı iplerinin hazırlanışına tanık olabilirsiniz. Değerli müşterilerimizi uzman teknik ekibimizle tanıştırıp, firmanızın kurumsal kimliğine en uygun renkleri, desenleri ve tasarımları seçmenize yardımcı olmaktayız. Süblime baskılı yaka kartı ipi, sadece yaka kartını taşıma işlevini değil, firmanızı, kurumunuzu veya şirketinizi tanıtma işlevini de üstlenmektedir.

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde polyester ve saten karışımı canlı kumaşlara yaptığımız baskılı çalışmaları görebilir, yeni tasarımlar arzu edebilir veya mevcut katalogumuzdan tercih yapabilirsiniz. Çalışmalarımızı ve iletişim adreslerimizi bulabileceğiniz internet sitemiz, sizlere daha kolay ulaşabilmemiz için aracı olmaktadır.


Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Boyun Askı İpleri
Web Tasarım: Akademi Grafik