Plastik Kart Poşeti

Personel kimlik kartlarından çeşitli organizasyonlarda kullanılan giriş kartlarına kadar her alanda koruma amaçlı kullanılabilen Pvc kart poşeti ürünümüz, plastik kartlarınızın zaman içinde yıpranmasına, solmasına, çizilmesine ve yırtılmasına engel olur. Böylece yeniden kart masrafı oluşturmaz ve bu konuda yapılan harcamanın amacına ulaşmasına yardımcı olmuş olur.

Pvc kart poşeti firmamız tarafından çeşitli boyutlarda üretilebilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin talebine göre istenen sayıda ve süre içerisinde hazırlanıp, ister kargoyla ister diğer nakliyat seçenekleriyle elinize ulaştırılır. Boyun askı ipinin uç kısmına takılabilen ve kartınızı dış tehlikelere karşı koruyan Pvc kart poşeti uygun fiyatlarla firmamız bünyesinde üretilmektedir.

Plastik Kart Poşeti
Pvc Kart Poşetleri
Pvc Kart Poşeti

Piyasada bulunan birçok Pvc kart poşeti gibi iki tarafı kapalı olan, kartınızı doğal şartlardan ve insan hatasından koruyan özelliğe sahiptir. Standart kart poşeti olarak veya istediğiniz ebatlarda üretilebilen Pvc kart poşeti ürünümüz, tüm müşterilerin memnun olduğu ürünlerimizin arasındadır.

Şeffaf Kart Poşeti

Toptan veya perakende alımlarınıza uygun olan şeffaf kart poşeti farklı boyutlarda olabilmektedir. Sahip olduğunuz kartların enine ve boyuna göre imal edilebilen ve şeffaf olarak üretilen şeffaf kart poşeti, kartınızın üzerindeki bilgilerin eksiksiz olarak okunmasını sağlar.

Bina giriş ve çıkışlarında kullanılan otomatik tanıma sistemlerinin kartı okumasına engel olmayan şeffaf kart poşeti, merkezi olarak dağıtılan personel kimlik kartlarının yıpranmasını engellediği için sizleri ekstra bir masraftan kurtarmaktadır. Özellikle resmi kurum ve kuruluşlarda personel kimlik kartının merkezden gelmesi ve çip taşıması, kartın yıprandığında telafisinin güç olmasına neden olmaktadır. Kaybolan veya yırtılan kartların yenisini çıkarabilmek için bir hayli uğraşmak gerekir. Bu yüzden personel kimlik kartlarının zarar görmemesini engellemek için kartın, en kullanışlı ürün olan şeffaf kart poşeti içinde taşınması ve muhafaza edilmesi faydalı olmaktadır.

Standart kart koruyucu kalkanlar sert plastikten üretilirken, şeffaf kart poşeti daha yumuşak plastikten üretilmektedir. Şeffaf kart poşetleri, fuar, kongre ve organizasyonlarınız için oldukça kullanışlı ve ekonomik özelliktedir. Şeffaf kart poşetlerini isteğinize göre kuyruklu klipsler, plastik kart yoyosu veya boyun askı ipi ile birlikte kullanabilirsiniz.

Kart Poşeti Ölçüleri

Şeffaf kart poşetleri standart olarak kredi kartlarının sığabileceği şekilde üretildiği için, kart poşeti ölçülerinin en çok kullanılan ebatı kredi kartı ebatları olmaktadır. Ancak her firmanın veya kurumun aynı ölçülerde kartı olmayabilir. Bu yüzden firmamız bu farklılıklara hazırlıklıdır ve istediğiniz kart poşeti ölçüleri konusunda yardımcı olmaktadır.

Şirketinizin veya sektörünüzün gerektirdiği kart poşeti ölçülerinde üretim yapabilen firmamız, kredi kartından küçük veya daha büyük kimlik kartlarının yerleşebileceği büyüklükte üretimler de yapmaktadır. Kartınızın bir örneğini bize ulaştırarak veya en-boy ölçülerini siparişinizde belirterek istediğiniz kart poşetini temin edebilirsiniz.

Toplu alımlarda yaptığımız indirimler ve yıllardır edindiğimiz tecrübelerimizle, hatasız üretimler yapıyor ve müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Fuarlarda ve diğer organizasyonlarda okunması kolay olan büyük ebatlardaki kartlar için ürettiğimiz büyük boy kart koruyucu poşetlerimiz oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır.

Özellikle açık havalarda yapılan organizasyonlarda her türlü doğa şartına karşı dirençli olması gereken şeffaf kart poşetleri, firmamızca yüksek kalitelerde üretilmektedir. İstediğiniz kart poşeti ölçülerini ve sayısını bize bildirin ve rahatınıza bakın. İstediğiniz süreden önce üretimini tamamlayıp teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Yatay özellikteki plastik kart poşeti ölçüleri genelde 56*84 ebatlarında olmaktadır. Bu verdiğimiz ölçü standart kredi kartı ölçüsüdür. Taşıma aparatıyla birlikte kullanabilmeniz için üst kısmında birleşmesini sağlayan boşluk bırakılmaktadır. Böylece boyun askı ipinin, kart yoyosunun ve klipsin şeffaf kart poşetine takılması daha kolay olmaktadır.


Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Boyun Askı İpleri
Web Tasarım: Akademi Grafik