Plastik Kart Koruyucu

Yaka kartlarının sağlıklı bir şekilde taşınması ve zarar görmemesi için kullanılan en mühim aksesuarlardan biri olan plastik kart koruyucu, sert plastikten üretilmektedir. En yaygın kullanılan biçimi yatay olsa da dikey olarak kullanılan plastik kart okuyucular da vardır. Firmamız her iki türün de üretimini, perakende ve toptan satışını yapmaktadır.

Plastik kart koruyucular tek taraflı da kullanılabilir çift taraflı da kullanılabilir. Yakaya takma aparatlarının yanı sıra boyun askı ipinin, kart yoyosunun veya klipsinin de birlikte uyum sağlayabileceği kullanışlı bir üründür. Çeşitli renklerde üretilebilen plastik kart koruyucular, müşterilerimizin taleplerine göre farklı ebatlarda da imal edilebilmektedir.

Plastik Kart Koruyucu 1
Kart Koruyucu Fiyatları
Sert Plastik Kart Koruyucu

Genellikle sert plastikten üretilse ve bu şekilde kullanılsa da müşterilerimizin talebine göre saha yumuşak plastikten de üretilebilir. Bu tamamen kullanım amacıyla ilgilidir. Çeşitli ebatlarda ve renklerde seçeneklerimizin olması müşterilerimizin geniş bir katalogdan seçim yapmasına veya kendi özgün fikirlerini sunmasına yardımcı olmaktadır.

Profesyonel ekibimizle görüşebilen müşterilerimiz, istedikleri plastik kart koruyucu türünü sipariş verebilmektedir. 54*86 cm ebatlarındaki standart ölçüler, normal banka kartları veya kredi kartları boyutlarıdır. Genelde de bu ebatlarda sipariş verilmektedir. Tabi ki bu tamamen talepte bulunan firmanın veya şirketin kullandığı personel kartının boyutuyla ilgilidir.

Sert Plastik Kart Koruyucu

ABS plastikten üretilen ve kullanım ömrü oldukça uzun olan, dayanıklı sert plastik kart koruyucu yapılan masrafın hakkını sonuna kadar vermektedir. Yatay veya dikey olarak üretilebilen ve kullanılabilen kart koruyucular cazip fiyatlarda firmamız tarafından tekli veya çoklu satışlara uygun olarak stok edilmektedir.

Genelde stok biçimimiz pakette 50’şer tane ve kolide 24 paket şeklinde olup, müşterilerimizin siparişine göre eksilebilmekte veya artabilmektedir. Kargo ile gönderimimiz mevcut olup, aynı bölgeden müşterilerimiz hem işyerimizi görmek, hem bir çayımızı içmek hem de siparişlerini teslim almak için bizleri ziyaret edebilmektedir.

Güler yüzlü personelimiz ve sektördeki marka değerindeki ismimiz, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmamızdan ve güvenilir ürünlerimizden kaynaklanmaktadır. Yılların eskitemediği özgüvenle ve siz değerli müşterilerimizin desteği ile her dönem büyüyerek ilerliyor ve bunun gururunu taşıyoruz.

Kart Koruyucu Fiyatları

Piyasada kart poşeti, kart taşıyıcı, kart kılıfı, kart kabı olarak da bilinen kart koruyucu fiyatları konusunda iddialıyız. En cazip indirimleri ve ödeme türlerini sunduğumuz siz değerli müşterilerimizin referansları ile müşteri portföyümüz her geçen gün genişlemektedir.

Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan hizmet ağımız, firma olarak bizleri daha büyük işler yapmak adına cesaretlendirmektedir. Kaliteden ödün vermeden yaptığımız üretimlerimiz ile ülkemizin her şehrine ürünlerimizi ulaştırmaktayız.

Baskılı ve baskısız plastik kartlarınızı güven içinde taşıyabileceğiniz kart koruyucu fiyatları konusunda bütçenize dost uygulamalarımızı görmeden karar vermeyin. İnternet sitemizi inceleyerek, geniş ürün yelpazemizi görebilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir veya işyerimizi ziyaret ederek ürün katalogumuzu inceleyebilirsiniz.


Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Boyun Askı İpleri
Web Tasarım: Akademi Grafik