Pasaport Kılıfı

Vatandaşlarımızın bireysel olarak veya belirli bir kurum, kuruluş, dernek, vakıf veya şirkete bağlı olarak yaptıkları yurt dışı seyahatlerde, hava alanlarında kullandıkları ve kimlik bilgilerini içeren pasaportların, uzun süre dayanabilmesi adına kullanılan pasaport kılıfı oldukça önemli bir görev üstlenmektedir. Çünkü pasaportlar yurt dışında bulunulan süre içerisinde emniyet güçleri sorduğunda gösterilebilecek tek geçerli belgedir. Bu önemli kimlik belgesinin yıpranmaması, çizilmemesi, yırtılmaması veya ıslanmaması için alınabilecek en manuel önlem pasaport kılıfıdır.

Pasaport Kılıfı
Pasaport Kılıfı Fiyatları

Normal standartları uzunluğu 14 cm, açık haldeki genişliği 21 cm olan pasaport kılıfı, yıkanabilen ve düşük ısıda ütülenebilen niteliktedir. Baskılı veya baskısız şekilde üretilebilen, müşterinin talebine göre desenlenebilen, plastik deri veya biyaladan üretilebilen, genellikle yurt dışı seyahat temelli çalışan turizm firmalarınca tercih edilip, satın alınan ve müşterilerine hediye edilen pasaport kılıfları, firmamız tarafından garantili ve kaliteli bir şekilde üretilmektedir.

Pasaport Kılıfı Fiyatları

Müşterilerimizin talebine göre şeffaf olarak da üretilebilen pasaport kılıfı fiyatlarımız, piyasaya göre oldukça uygundur. Cazip ödeme imkanlarımız ve kampanyalarımızı kaçırmayın. İnternet sitemizi ziyaret edip, geniş ürün yelpazemizden istediğiniz pasaport kılıfını seçebilir, siparişinizi bizlere iletebilirsiniz.

Şeffaf Pasaport Kılıfı
Pasaport Kılıfı Fiyatları
Pasaport Kılıfı Fiyatları

Bizimle çalışan siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmak ve sürdürülebilir memnuniyetini edinmek en büyük hedefimizdir. Bu sektörde yılların vermiş olduğu deneyim ile Türkiye’nin her bölgesine satış yapmaktayız. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ve isteğinizi belirtebilirsiniz.

Pasaport kılıfı üretimimiz tüm ürünlerimiz gibi toplam kalite standartları çerçevesinde üretilmekte, müşterilerimizin istediği süre içerisinde tamamlanmakta ve teslim edilmektedir. Ödeme koşulları olarak bütçe dostu uygulamalarımız mevcuttur.


Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Boyun Askı İpleri
Web Tasarım: Akademi Grafik