Otel Bilekliği

Müşterilerimizin ihtiyacına göre plastik bileklik olarak tasarladığımız otel bilekliği, özellikle farklı ülkelerden veya aynı ülkenin farklı bölgelerinden gelip aynı yerde ikamet eden turistlerin birbirlerini ve kılavuzlarını tanımaları için kullanılan tanıtım etiketleridir. Bu minvalde kullanılan havuz bileklik, rezidanslar ve sitelerin girişlerinde güvenlik bilekliği ve konser bilekliği de firmamız tarafından imal edilmektedir.

İstediğiniz modellerde kağıt veya daha dayanıklı maddelerden imal edilebilen otel bilekliği çeşitlerimiz internet sitemizdeki katalogumuzdan inceleyebilirsiniz. Firmamızı ziyaret edip uzman grafik tasarımcılarımız ile görüşüp farklı bir kreasyon oluşturabilirsiniz.

Otel Bileklikleri İstanbul
Otel Kol Bandı
Otel Bileklikleri Fiyatları

Kumaştan üretilen bilekliklerimiz kaliteli ve hızlı üretim olduğu için müşterilerimiz tarafından farklı renk tercihlerine de açıktır. Müşterilerinizin bir hatıra olarak ömürleri boyunca saklayabilecekleri şekilde yaptığımız dayanıklı üretimlerimiz tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Otel Bileklikleri Fiyatları

Vinil bileklik, plastik site bileklik, silikon bileklik, tek kullanımlık bileklik, plastik tek kullanımlık bileklik ve kumaş bileklik çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Cazip ödeme koşulları, hızlı üretim, kaliteli ürünler ve güler yüzümüzle, iş ortaklarınıza tereddüt etmeden önerebileceğiniz hizmet ağımızla, sektördeki deneyimimizi sizlere aktarıyoruz.

Otel bilekliğinin bir işlevi de otellerin gruplara sağladığı avantajlardan rahatlıkla faydalanabilmeleri adına tanınmalarını sağlamaktır. 3 öğün yemek, havuz, konser, bar vb. ayrıcalıklardan ne ölçüde faydalanabileceklerini de içeren, bir nevi kredi kartı işlevi gören otel bileklikleri, güzel anılarınızı saklayabileceğiniz bir aksesuar olacaktır.

Otel logosunu, seyahat acentesi veya havayolu şirketi logolarını bastığımız, isteğinize göre farklı simgeleri de içerebilen otel bilekliği çeşitlerimizi incelyebilirsiniz.


Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Boyun Askı İpleri
Web Tasarım: Akademi Grafik