Mıktanıslı Yaka Kartı

Resmi kurumların veya özel işletmelerin çalışanlarının iş yeri ile ilgili taşıdıkları kimlik kartlarının boyun askısı veya plastik kart ile kullanımından hariç olan mıknatıslı yaka kartı da en çok aranılan ürünlerden birisidir. Boyun askısı ile çalışmanın zor olduğu işletmelerde yakaya veya gömleğin cebine takılan mıknatıs aracılığıyla tutturulan mıknatıslı yaka kartı, daha farklı bir görünüme sahiptir.

Personelin kimlik bilgisinin büyük harflerle, kurumsal statüsünün daha küçük harflerle yazılı olduğu mıknatıslı yaka kartı örneklerimiz ve çeşitlerimiz, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Üzerine baskı da yapılabilen mıknatıslı yaka kartlarının beyaz renkte olanı revaçta olsa da kurumun niteliğine ve hitap ettiği müşteri kitlesine uygun olarak farklı renklerde de olabilmektedir.

Mıknatıslı Yaka Kartı
Yaka Kartı Örnekleri
Yaka İsimliği Fiyatları

Renklerin psikolojik etkisini göz önüne alarak yaptığımız tasarımların yanı sıra kendi hazırladığınız tasarımları da grafikerlerimize gösterebilir ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Sektörünüz için en uygun mıknatıslı yaka kartını çözüm ortağınız olarak birlikte tasarlayabiliriz. Geniş ürün portföyümüzü inceleyerek beğendiklerinizi seçebilirsiniz.

Yaka Kartı Örnekleri

Metalden de üretilebilen yaka kartı örnekleri, personel isimlerinin bulunduğu, alışverişlerde ve denetimlerde çalışan ile iletişim başlatılabilmesini sağlayan aksesuarlardır. Yaka kartının ön yüzünde personel isminin yanı sıra, firmanın logosu, amblemi veya ismi de yer almaktadır. Böylece çalışana ve görenlere kurumsal bir imaj algılatmak mümkün olmaktadır. Firmanızın prestiji açısından oldukça kullanışlı ürünlerdir.

Yaka kartı örneklerini görmek için şahsi olarak firmamızı ziyaret edebilir veya internet sitemizden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Siparişinizi de oluşturabileceğiniz şekilde tasarlanan web sitemizden iletişim kanallarını kullanarak, bize ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Profesyonel kadromuz tarafından oluşturulan ve müşterilerimizin ilgisine sunulan yaka kartı örnekleri çeşitli renklerde, desenlerde ve özellikte olmaktadır. Detaylarını iletişim kurarak öğrenebileceğiniz tüm ürünlerimiz garantilidir. Uzun süre dayanıklı olması, bu iş için ayırdığınız bütçenin yerli yerinde harcanmasını sağlamaktadır.

Reklam için ayırdığınız bütçenin de yaka kartı örneklerimizle beraber azaldığınız göreceksiniz; çünkü firmanız dışına çıkan personelinizin yakasında bulunan mıknatıslı yaka kartları doğal bir reklam aracı olarak hizmet vermektedir.

Yaka isimliği fiyatları

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi yaka isimliği fiyatlarında da en uygun teklifleri firmamızda bulabilirsiniz. Çeşitli dönemlerde yaptığımız indirimlerimiz, kampanyalarımız ve cazip ödeme koşullarımız ile toplu alışverişlerinizde en büyük yardımcınız olmaktayız. Kaliteli ve garantili ürünlerimizi kullandıktan sonra eşinize, dostunuza ve iş ortaklarınıza referans olacağımızın garantisini sunuyoruz.

Yaka isimliği fiyatları, piyasanın öngördüğü fiyatlara uygun şekilde dizayn edilmekte ve siz değerli müşterilerimizin bütçesini sarsmayacak şekilde planlanmaktadır. İster perakende ister toptan alışveriş olsun, her iki şekilde ürünlerinizi zamanında teslim etmekteyiz.

Taktığınız kumaşın arka kısmına yerleştirilen mıknatıs sayesinde sabit şekilde duran mıknatıslı yaka kartı, dijital baskı ile üretilmektedir. Siz kıymetli müşterilerimizin ilgisine layık olmayı, takdirini kazanmayı hedef edinen firmamız, memnuniyetiniz için çalışmakta ve tüm ürünleri memnun kalacağınız şekilde üretmektedir.


Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Boyun Askı İpleri
Web Tasarım: Akademi Grafik