Kart Yoyosu

Yaka kartlarının işyerlerine giriş çıkış amacıyla kullanılması için tasarlanan en yeni ürünlerden biri olan kart yoyosu, kartın girişlerdeki otomasyon sistemine kadar uzamasını ve okutulduktan sonra yeniden yerine yerleşmesini sağlar. Böylece çalışan kişinin yaka kartını boynundan veya sabitlediği noktadan ayırmasına gerek kalmadan giriş-çıkış tamamlanmış olur.

Sadece boyuna değil, yakaya veya kemere de asılabilen kart yoyosu çeşitli modellere ve renklere sahip olmaktadır. İçerdiği mekanizma ile 25 cm uzaklığa kadar uzayabilmesi personel için oldukça büyük bir rahatlık olmaktadır. Sabah giriş ve akşam çıkıştan hariç, öğle aralarında veya başka bir iş için dışarı çıkıldığında kartın sisteme okutulmasını kolaylaştırdığı için, giriş ve çıkışlar çalışanlar için eziyet olmaktan ve bu işlem için sıra beklemekten çıkıyor.

Kart Yoyosu
Yaka Kartı Aksesuarları
Yoyo Kart Tasıyıcı

Kart yoyosu, standart desenlerde olabildiği gibi, kullanılan firmanın, şirketin veya resmi kurumun logosunu, amblemini veya simgesini de taşıyabilmektedir. Özel sektör için reklam amaçlı da kullanılabilmesini sağlayan baskılarla, kart yoyosu tercihleri çoktur.

PVC yaka kartı yoyosu kartın askı ipinin ucuna takılabildiği gibi kemere de takılabilmektedir. Tanıma sisteminin yüksekliğine bağlı olarak istenilen yere takılabilmektedir. 25 cm uzayabilmesi kart okumadaki birçok problemi de ortadan kaldırmıştır.

Yaka Kartı Aksesuarları

Yuvarlak biçimde de tasarlanabilen yoyolar yaka kartı aksesuarları içinde en kullanışlı olanıdır. Bu tür yoyolar 30 cm uzaklığa kadar uzayabilmektedir. Çocukluk döneminde oyuncak amaçlı kullanılan yoyoların, şimdi iş yaşamına uyarlanmış hali, mekanizmasından kaynaklanmaktadır. Mekanizması sayesinde kartın yakadan veya boyun askı ipinden çıkarılmadan makineye okutulabilmesi gerçekten son zamanların en yaratıcı buluşlarından birisidir.

Yaka kartı aksesuarları içinde yer alan ve misina ipiyle veya çelik iple karta bağlanan yoyolar yuvarlak olabileceği gibi kare şeklinde de olabilmektedir. Firmanızın logosunu damla etiket veya baskı yoluyla yoyoya yerleştiriyoruz. Böylece kaybolduğunda verilecek adres direkt olarak ürünün üzerinde yer almaktadır.

Firmamızın ürettiği ve müşterilerimizin büyük beğenisini kazanan yoyo çeşitlerimiz; yaka kartı yoyosu, kare kancalı yoyo, krom yoyo, krom kaplamalı yoyo, personel yaka yoyosu, kancalı yuvarlak yoyo, kare yoyo şeklindedir.

Yoyo Kart Taşıyıcı

Plastik kart aksesuarı olarak kullanılan yoyo kart taşıyıcı ürünümüz, farklı model ve değişik renk türleriyle siz kıymetli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. İster kemere ister yakaya monte edilebilme seçenekleriyle hem işyerimizde hem web sitemizde çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

Firmanızın logosunu bastırmak isterseniz, logo örneğinizle gelebilir, farklı bir model veya desen isterseniz, profesyonel grafik tasarımcılarımız ile istişare ederek, sektörünüze ve biriminize en uygun tasarımları gerçekleştirebilirsiniz. Güler yüzlü müşteri temsilcimiz ve uzman ekibimizle çözüm ortağınız olmaktan onur duyarız.

Tüm yoyo kart taşıyıcı çeşitlerimizde sunacağımız cazip fiyatlarımızla toplu alımlarınızı gerçekleştirebilir, ister logolu ister logosuz ürün alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Toplu alımlarda uygulayacağımız bütçe dostu indirimlerimizle sektörünüzde bir adım öne çıkmanızı sağlıyoruz.

Marka değerinizi yükseltip, rakiplerinizin saygısını kazanmanız için ideal bir ürün olan yoyo kart taşıyıcı ürünümüz, dolaylı reklam aracı olarak da faydasını görebileceğiniz bir aksesuardır. Personelinizin giriş çıkışlar ile ilgili yakınmalarını sona erdirecek olan yoyo kart taşıyıcılar, çalışan memnuniyetinin yükseltilmesine de katkı sağlamaktadır.

Endüstriyel çalışma alanları da dahil mesai giriş-çıkışlarının otomasyon sistemi ile kayıt altına alındığı tüm sektörlerde kullanılabilen yoyo kart taşıyıcı türlerimizi internet sitemizden inceleyebilir ve siparişinizi girebilirsiniz. Bize ulaşın ve iletişim bölümlerinden firmamız ile irtibata geçebilir, orijinal fikirlerinizi hayata geçirmenize yardımcı olabiliriz. Yepyeni modern tasarımlarımız ile firmanızı sektörel mücadelede öne geçirecek olan yoyo kart taşıyıcınıza sahip olmak için sizlere cebinizden taşıdığınız bir telefon kadar yakınız.


Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Boyun Askı İpleri
Web Tasarım: Akademi Grafik