Hasta Tanıtım Bilekliği

Hastanelerde özellikle ameliyata alınan hastaların birbirleriyle karışmaması için kullanılan hasta tanıtım bilekliği oldukça önemli bir işleve sahiptir. Yeni doğan bebeklerin karışmaması için de kullanılan hasta tanıtım bilekliği, erkek çocuklar için mavi, kız çocuklar için pembe şekilde kullanılmaktadır.

Hastaların isimlerinin, yeni doğan bebeklerin annelerinin veya kendilerinin isimleriyle doğum tarihlerinin yazılı olduğu hasta tanıtım bilekliği, ameliyata girmeden önce hastaya takılır. İnsan tenine zarar vermeyecek maddelerden üretilmesi gereken hasta tanıtım bileklikleri, firmamız tarafından büyük bir özveriyle imal edilmektedir.

Hasta Tanıtım Bilekliği
Hasta Tanıtım Bilekliği Fiyatları
Hasta Tanıtım Bilekliği Fiyat

Hasta bilekliği olarak da bilinen hasta tanıtım bilekliği hem devlet hastanelerinin hem de özel hastanelerin vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Kırmızı, beyaz, mavi, pembe, bebek mavisi, yeşil ve sarı renkleriyle birçok şekilde üretilebilen hasta tanıtım bilekliği, müşterilerimizin isteğine göre, istedikleri sürede teslim edilmektedir.

Paketler halinde stok edilen ve müşterilerimize teslim edilmeyi bekleyen hasta tanıtım bilekliklerinde stoktan daha fazla istenmesi halinde hızlı bir şekilde üretimi gerçekleştirilmektedir.

Hasta Tanıtım Bilekliği Fiyatları

Toplam kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hazırlanan tüm ürünlerimiz gibi hasta tanıtım bilekliği fiyatları da, firmamız bünyesinde oldukça ekonomiktir. Bütçenize uygun tercihler, tüm hasta kol bantlarında çeşitli renklerde uygulanmaktadır.

Hasta tanıtım bilekliği fiyatları konusunda firmanıza özel indirimleri ve ödeme koşullarını öğrenmek için internet sitemizi ziyaret edebilir veya işyerimize gelip bir çay eşliğinde sohbetimizi gerçekleştirebilmekteyiz.

Garantili, silinmez baskılı olarak da üretilebilen hasta tanıtım bileklikleri, logonuzu veya firmanızın ismini de barındırabilmektedir. Hasta adının yazılabilmesi için yeterli alan içeren ve yazı yazmayı kolaylaştıran niteliği ile hasta tanıtım bilekliği son derece kalitelidir.


Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Boyun Askı İpleri
Web Tasarım: Akademi Grafik