Çift Kancalı Boyun Askı İpi

Çalışma hayatının yeni aksesuarlarından biri olan yaka kartlarının, iş yerlerindeki rutin kullanımının yanı sıra, özel davetlerde, organizasyonlarda, seminerlerde, panellerde, sempozyumlarda, resmi dairelerin misafir ziyaretlerinde de kullanıldığını görüyoruz. Yaka kartlarının boyunlarda durmasını sağlayan şık tasarımlardan biri olan çift kancalı boyun askı ipi, farklı türdeki ve boyutlardaki kartların kullanılmasını sağlar.

Firmamız tarafından göz alıcı şekilde tasarlanan ve müşterilerin beğenisine sunulan çift kancalı boyun askı ipi ürünümüz, miktarı ne kadar çok olursa olsun, istenilen zaman aralığında hazırlanabilmekte ve teslim edilebilmektedir. Resmi dairelerin veya büyük ölçekli firmaların ihale yolu ile almayı planladıkları boyun askı ipleri için personelimiz gerekli prosedürlerin tamamlanması ve alımın sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için gereken resmi ve teknik desteği sağlamaktadır. Toplu alımlarda birim fiyat oluştururken verdiğimiz cüzi fiyatlandırmalar ile müşterilerimizin tercihi olmayı sürdürüyoruz.

Çift Kancalı Boyun Askı ipi
Çift Kancalı Kart Askı ipi
Çift Kancalı Kart Askı ipleri

Süblime ve serigraf baskılama yöntemi ile çeşitli renklerde ve desenlerde hazırlanan çift kancalı boyun askı ipi çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Bizimle iletişim kurarak siparişinizi bildirebilirsiniz.

Çift Kancalı Baskılı Yaka Kartı İpi

Personelin o firmada çalıştığını veya katılımcının etkinliğe katılmasını sağlayan birime bağlılığını gösteren çift kancalı baskılı yaka kartı ipi, aidiyet duygusunu da güçlendirmektedir. Çalışanın bir nevi iş kimliği olarak taşıdığı ve giriş-çıkışlarda kullandığı baskılı yaka kartının boyundan aşağı doğru sarkık bir şekilde, çalışma türünü engellemeden kalabilmesi için tasarlanan çift kancalı baskılı yaka kartı ipi kolaylık sağlamaktadır.

Mesai aralarında kolayca çıkarılıp, mesai başlarken kolayca takılan, farklı ebatlardaki yaka kartlarına uygun olarak dizayn edilen çift kancalı baskılı yaka kartı ipi, yaka kartını iki yerden kavramakta ve düşmesini kesinlikle engellemektedir. Kancası sayesinde daha sabit durmasını sağlayarak, otomasyon sistemlerinin daha rahat okumasına yardımcı olmaktadır.

Türk Standartları Enstitüsü tarafından belirlenen kurallar çerçevesinde yaptığımız ürünlerimiz, dünya standartlarına uygundur. Ülkemizin her bölgesinde, her sektöründe ve her çalışma biriminde kullanılabilecek çift kancalı baskılı yaka kartı ipi üretimlerimiz son hızla devam etmektedir. Resmi kurumların, özel kuruluşların, sivil toplum örgütlerinin ve iş hayatındaki tüm firmaların taleplerini karşılayabilecek kapasiteye sahip firmamız, sağlam ve dayanıklı ürünleri ile adından söz ettirmektedir. Her yıl aynı ürünü yeniden sipariş vermek yerine, tek defada alımlarınızı gerçekleştirdikten sonra uzun süre kullanabileceğiniz nitelikte ürünler üretmeye ve müşteri portföyünüzün dikkatini çekmeye hazırız.

Oldukça dayanıklı ve güzel tasarımlarımız katalogumuzda sizleri bekliyor. Her dönem yenilenen ve çağımızın dinamik değişimine ayak uyduran tasarımlarımız, sektörünüze özgü renklendirmeler ve desenlerle sizleri bekliyor.

Çift Kancalı Baskılı Boyun Askı İpi Fiyatları

Firmamızın en iddialı olduğu konulardan biri olan çift kancalı baskılı boyun askı ipi fiyatları, ticaretimizde müşterilerimizin de en memnun olduğu konulardan biridir. Öyle ki müşterilerimiz kendi alışverişleri tamamlandıktan sonra bile, aldıkları hizmetten memnun kalmanın verdiği güvenle, bizleri iş ortaklarına veya ticaret yaptıkları diğer firmalara önermektedirler.

Çift kancalı baskılı boyun askı ipi fiyatlarını, bizzat işyerimize gelerek, bir çay içme süresi kadar kısa zaman aralığında inceleyebilir, internet sitemizden katalogumuza göz atabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Şık tasarımların bulunduğu katalogumuzdan hazır ürünlerimizi beğenebilir, kendi tasarımlarınızı bastırmak isteyebilir, profesyonel teknik ekibimizden yeni tasarımlar isteyebilirsiniz.

Her ne şekilde olursa olsun çift kancalı baskılı boyun askı ipi fiyatları konusunda, sizleri üzmeyecek şekilde fiyatlandırma çalışmasını yapar ve sizlere iletiriz. Ticaretimizde ve ürünlerimizde karşılıklı güvenin verdiği cesaretle sektörümüzde her geçen gün büyüyor, siz değerli müşterilerimizin haklı takdirini almamızın gururunu yaşıyoruz.


Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Boyun Askı İpleri
Web Tasarım: Akademi Grafik