Boyun Askı İpi 2 cm

Firmaların, şirketlerin ve holdinglerin günlük çalışma programı içerisinde, çalışanlarının isimlerini statülerini ve departmanlarını gösteren özel kimlik kartlarının asıldığı boyun askı ipi 2 cm ebatlarındaki dar dokuma şeritlerinde oldukça alımlı durmaktadır. Özel bir baskı sistemi ile baskılanan şeritlerin üzerindeki renkler firmaların tercih ettiği özel renkler olabildiği gibi, standart renkler de olabilmektedir.

Boyun Aski ipi 2cm
Boyun Aski ipleri 2cm
Kart Aski ipi 2cm

Günlük kullanımının yanı sıra, sempozyumlarda, seminerlerde, panellerde ve tüm toplantılarda katılımcıların kimlik bilgilerinin yer aldığı tanıtım kartlarının boyun askı ipi 2 cm boyutlu iplerle sabitlenmesi, etkinlik süresince kişileri tanıtması aracılığını üstlendiği için güzel görünmekte ve faydalı olmaktadır. Böylece çeşitli ülkelerden, aynı ülkenin farklı bölgelerinden veya aynı şirketin farklı şubelerinden gelen tüm katılımcıların birbirlerini daha kolay tanımalarını sağlamaktadır.

Firmaların güzel bir reklam yöntemi olarak da kullanabileceği boyun askı iplerinin üzerine slogan, amblem veya logolar da basılabilmektedir. Şirketinizin gülen yüzünü yansıtabilecek boyun askı ipleri, tanıtımı için de fayda sağlayacaktır.

2 cm Baskılı Yaka Kartı İpi

Oldukça kaliteli ve dayanıklı olan 2 cm baskılı yaka kartı ipi ürünlerimizde kullanacağımız yazılar sizlerin istediği karakterlerde ve büyüklükte olmaktadır. Sökülmesi, dökülmesi, tahriş olması veya kazınması oldukça zor olan bu dayanıklı ürünlerimiz suya karşı da dirençli olmaktadır.

Yaka Askı ipi 2cm
Yaka ipleri 2cm
Kart Askı ipleri 2cm

Kurumsal imajınızı ve kimliğinizi yansıtacak olan 2 cm baskılı yaka kartı ipi insan tenine zarar vermeyen kumaşlardan imal edilmektedir. Böylece sıcak yaz günlerinde vücudunuzu tahriş etmeden kullanabilir, sıcak ortamlarda yapılacak faaliyetlerde tercih edebilirsiniz.

Dikkat çekmek için, firmanın kimliğini yansıtması için ve yaka kartlarının düşmemesi için kullanılan 2 cm baskılı yaka kartı ipi, epey kullanışlıdır. Firma için bastırılan tek bir baskılı yaka kartı ipi ucundaki kart değiştirilerek de farklı etkinliklerde kullanılabilir.

Süblime ve serigraf baskı yöntemleriyle baskılanan 2 cm baskılı yaka kartı ipi çeşitlerimiz ara kilitli boyun askısı ve çift kancalı boyun askısı olarak ikiye ayrılmaktadır. İpin genişliğinin 2 cm olması hem daha kibar durması hem de karta uygun olması bakımından çokça tercih edilmektedir.

2 cm baskılı yaka kartı ipi için kendiniz bir görsel çalışma yapabilir ya da alanında uzman grafikçilerimize taleplerinizi iletebilirsiniz. Milimetrik olarak yaptığımız ve özen gösterdiğimiz çalışmalarımızdan memnun kalacaksınız. Renk katalogumuzdan istediğiniz renkleri seçebilir, nasıl harmanlanacağı konusunda fikir sunabilir ve yüksek kalitedeki ürünlerimizi istediğiniz süre içerisinde teslim alabilirsiniz.

2 cm Baskılı Boyun Askı İpi Fiyatları

Fuarların, organizasyonların ve her türlü toplantının vazgeçilmez ürünlerinden biri olan 2 cm baskılı boyun askı ipi fiyatlarında da oldukça iddialı olan firmamız, sektörün en cazip ödeme koşullarını da sunmaktadır. Bu fiyatlar boyun askı iplerinin baskılı ve baskısız olmasına göre değişebilmektedir. Renkli baskılarda firmanın logosu, adı ve kurumsal kimliğini yansıtan çeşitli simgeleri basılmaktadır.

Oldukça şık görünen 2 cm baskılı boyun askı ipi fiyatları da 1.3 cm ölçülerine göre daha uygundur. Sayının çok olduğu siparişlerde daha çok tercih edilen 2 cm baskılı yaka kartı ipleri, yıpranmalara ve suya karşı dayanıklıdır.

Kalitenizi yansıtabileceğiniz güzel ürünlerden olan 2 cm baskılı boyun askı ipleri, özel etkinliklerinizde farkını ortaya koymanız için de iyi bir fırsattır. Faaliyetinize katılan herkesin dikkatini çekmeyi başarabilir ve toplantınızın ilgi odağı olursunuz.

Her türlü yıpranma riskine karşı sunduğumuz garanti ile ürünlerimizin uzun ömürlü olması müşterilerimizin bizi tercih etmesini sağlamaktadır. İnternet sitemizden örnek ürünlerimizi görebilir, renk ve yazı karakteri tercihlerinizi değerlendirebilirsiniz.


Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Boyun Askı İpleri
Web Tasarım: Akademi Grafik