Boyun Askı İpi 1.3 cm

Toplantılarda, seminerlerde, panellerde, ulusal ve uluslararası organizasyonlarda katılımcıların kimliklerini gösteren kartların bağlı bulunduğu boyun askı ipi 1.3 cm boyutlu en fazla kullanılan tiplerden biridir. Firmaların logolarını, sloganlarını, sembollerini ve isimlerini de taşıyan boyun askı ipleri çeşitli renklerde olabilmektedir.

Boyun Aski Ipleri 1.3 cm
Boyun Aski İpi
Kart Aski İpi 1.3 cm

1.3 cm dar dokuma şeritlerin üzerine firmanızın veya şirketinizin unvanını, logosunu ve kendi renklerinizi transfer baskı stiliyle baskılıyor ve oldukça göz alıcı bir şekilde teslim ediyoruz. Kullanılırken firmanızın reklamını yapacak olan boyun askı ipleri, suya dayanıklı olması nedeniyle, yıkansa bile oldukça uzun ömürlü olmaktadır.

Firmamızı ziyaret edip, boyun askı ipinde yer almasını istediğiniz özel sloganları veya renkleri tercih edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz istediğiniz her türlü talebe karşılık verecek çalışmaları bilgisayar programları ile yapabilmektedir. Boyun askı ipi tasarlama konusunda uzman kadromuz ile kurumunuzun imajını daha yukarılara taşıma sorumluluğunu da üstleniyoruz.

Süblime ve serigraf baskı yöntemlerinin kullanıldığı boyun askı iplerinde an çok tercih edilen modeller çift kancalı boyun askı ipi, ara kilitli boyun askı ipi, baskılı boyun askı ipi ve baskısız boyun askı ipidir. Dar dokuma kumaştan üretilen boyun askı ipleri müşterilerimizin isteğine göre renklendirilebilmekte, logolar işlenebilmekte ve sorunsuz şekilde teslim edilmektedir.

Boyun Aski Ipleri
Kart Aski Ipleri
Yaka Ipi

1.3 cm Baskılı Yaka Kartı İpi

Çeşitli şekilleri bulunan boyun askı iplerinin yanı sıra 1.3 cm baskılı yaka kartı ipi de en fazla tercih edilen boyun iplerinin başında gelir. Sempozyum, panel, seminer, toplantı gibi birliktelik gerektiren faaliyetlerde katılımcıların nereden katıldıklarını, isimlerini ve kurumlarını taşıyan yaka kartlarını, sağlam bir şekilde taşıyan ve düşmemesini sağlayan yaka kartı ipi, sade görünümlü olabileceği gibi baskılı bir şekilde de teslim edilebilmektedir.

Kurum veya kuruluşların isimleri, logoları, sembolleri gibi kimlik bilgilerini barındıran baskılı yaka kartı ipi, çeşitli renklerde basılabilmekte, her türlü yıpranmaya karşı dayanıklı olmaktadır. Herhangi bir yıpranma, sökülme veya kazınma problemi yaşamadan, baskılı yaka kartı ipini uzun süre çeşitli etkinliklerde kullanabilirsiniz.

Bu alanda en çok kullanılan ölçülerden biri olan 1.3 cm baskılı yaka kartı ipi süblime ve serigraf baskı yöntemleriyle üretilmekte, çeşitli renklerde olabilmektedir. Firmanızın orijinal renklerini baskıladığımız yaka kartı ipleri kaliteli bir şekilde üretilmektedir.

1.3 cm Baskılı Boyun Askı İpi Fiyatları

Firmamız tarafından üretilen tüm ürünlerde olduğu gibi 1.3 cm baskılı boyun askı ipi fiyatlarında da çeşitli dönemlerde kampanyalarımız olmakta, cazip ödeme şekilleri ile siz değerli müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlamaktayız.

İş hayatında son günlerde epey fazla kullanılan üzeri çipli kartların makinelere okutularak mesai giriş ve çıkışlarını belirlemesi, kartların önemini arttırmıştır. İşte bu yüzden kartların kaybolmaması için boyun askı ipleri tasarlanmış, çalışanların kimliklerini üstlerinde taşıyabilmelerine ve tanınabilmelerine imkan tanımıştır.

Özellikle devasa fabrikalarda ve holdinglerde, çalışanın çok olması, insanların birbirlerini tanımaması gibi etkenlerle taşınması zorunlu olan yaka kartlarının boyun askı ipi ile sürekli görünür şekilde asılı kalması önemlidir. Bunun bilincinde olarak firmamız tarafından tasarlanan ve şirketlerin, firmaların kurumsallığına katkıda bulunan birçok ürünümüzle hizmetinizdeyiz.

Firmamızı ziyaret ederek 1.3 cm baskılı boyun askı ipi fiyatlarımızı yerinde inceleyebilir, web sitemizden çeşitlerimizi görebilir ve bizimle iletişim kurabilirsiniz. İster özel organizasyonlarda ister günlük kullanımda her türlü şarta uyum sağlayabilen 1.3 cm baskılı boyun askı ipi fiyatlarımızı incelemeden karar vermeyiniz. Tüm ürünlerimizin bulunduğu web sitemizde ürün fotoğraflarına bakabilir, tercihinizi oluşturabilir ve kullanım amacınıza göre fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Piyasadaki en uygun fiyatları sunduğumuzun garantisini veriyoruz.


Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Boyun Askı İpleri
Web Tasarım: Akademi Grafik