Baskısız Boş Yaka İpi

İş yaşamında büyük küçük fark etmeksizin her sektörde iş yapan firmaların düzenledikleri toplantı, fuar veya organizasyonlarda katılımcıların taşıdığı yaka kartlarının baskısız boyun askı ipi ile yere düşmesi engellenmekte ve katılımcının kimliğini, katıldığı firmayı ve o firmada çalıştığı bölümü etkinliğin sonuna kadar temsil etmesi sağlanmaktadır.

Baskısız Bos Askı ipi
Baskısız Kart Askı ipleri
Baskısız Yaka ipi

Baskılı çeşidinde firmanın etiketini yansıtan boyun askı ipleri, baskısız türünde ise uzun süreli olarak farklı türdeki tüm etkinliklerde sadece yaka kartı değiştirilerek kullanılabilmektedir. Sadece bir faaliyete özgü boyun askı ipleri olduğu gibi, değişik seminerler, panelleri sempozyumlar ve her türlü organizasyonda resmi veya özel çalışma alanlarını temsil eden baskısız boyun askı ipi, katılımcılara ayrı bir hava empoze etmektedir.

Özel bir etkinlikte kullanılabildiği gibi baskısız boyun askı ipi, şirketlerin çalışanlarında da mecburi olabilmektedir. Özellikle çok sayıda çalışanın olduğu, çok katlı veya bölümlü şirketlerin müdür statüsünden, yardımcı hizmetler grubuna kadar her personelinin taşımak zorunda olduğu durumlar da olabilmektedir. Bu yüzden baskısız boyun askı ipi ürünümüz tercih edilmekte ve yaka kartı bilgileri farklı olsa da herkes tarafından kullanılabilmesi sağlanmaktadır.

Günümüzde önemini gittikçe arttıran boyun askı ipleri, artık her firmanın kullandığı ve büyük bölümünün çalışanlarına zorunlu tuttuğu yaka kartlarıyla birebir uyum içerisinde olmalıdır. Bunun bilincinde olarak müşterimizin taleplerini yüzde yüz karşılayacağımızın garantisini veriyoruz.

Baskısız Yaka Ipleri
Bos Askı ipleri
Baskısız Kart Askı ipi

Baskısız Yaka Kartı İpi

Büyük işyerlerini veya resmi kurumları ziyaret eden kişilere de girişteki güvenlik bölümünde verilen ziyaretçi kartını taşıyabilmelerini sağlayan baskısız yaka kartı ipi, misafirin çalışandan ayırt edilebilmesine yardımcı olmaktadır. Çok kalabalık devlet kurumlarının veya holdinglerin kendi personelinin bile birbirini tanımadığı ortamlarda işe yarayan yaka kartlarının mesai saatleri içinde sürekli olarak taşınması gerekli olduğundan, herkesin ortak kullanımını sağlamak amacıyla baskısız yaka kartı ipi tercih edilmektedir.

Firmamız tarafından baskılı türü de bulunan boyun askı iplerinin maliyet olarak daha az tutan baskısız yaka kartı ipi türüyle de hizmetinizdeyiz. Baskısız yaka kartı ipinin ister 1.3 cm ister 2 cm boyutlarındaki olsun, çeşitli renk türlerimizle her türlü talebinize karşılık verebilmekteyiz.

Kurumsal yapınızı uygun tasarımlı yaka kartlarınız ve baskısız yaka kartı ipi ile destekleyebilir, iş yaptığınız tüm çevrelerin takdirini kazanabilirsiniz. Firmanıza ve çalıştığınız sektöre uygun renkleri seçmenize yardımcı olarak, rakiplerinizden bir adım önde olmanıza destek oluyoruz.

Baskısız Boyun Askı İpi Fiyatları

Sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız, yüksek miktardaki siparişlerinize gerekli indirimi yaparken, baskısız boyun askı ipi fiyatlarında da uygun ödeme koşullarını sunmaktadır.

Web sitemizden kataloglarımızı inceleyerek, amacına uygun boyun askı ipi tercihlerinizi oluşturabilir, bizimle iletişime geçerek siparişlerinizi verebilirsiniz. İş yerimizi ziyaret ederek baskısız boyun askı ipi fiyatlarımızı inceleyebilir, grafik konusunda uzman ekibimizle taleplerinizi listeleyebilir ve teknik destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcimizle bir çay eşliğinde ödeme türünü ve miktarını bütçenize uygun şekilde planlayabilirsiniz.

Hem günlük kullanım hem de çeşitli organizasyonlarınız için en uygun ve kaliteli üretimleri yapan firmamız, yüksek kalite standartlarından taviz vermeden, müşteri memnuniyetini gözeterek ortaya koyduğu ürünlerle hizmet ağını genişletmeye ve siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmaya devam etmektedir. Yeni müşterilerimizin büyük oranda eski müşterilerimiz aracılığıyla bizleri tercih etmesi, doğru yolda olduğumuzun ve işimizi iyi yaptığımızın göstergesidir.

Baskılı ve baskısız boyun askı ipi fiyatlarımızı incelemeden karar vermeyiniz. İnternet sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir, kaliteli ürünlerimizi uzun süre dayanıklı olarak kullanabilirsiniz. Hem suya karşı hem de çeşitli yıpranmalara karşı dayanıklı olan ürünlerimiz, uzun süreli kullanımlara, solmaya, sökülmeye ve dağılmaya karşı dirençlidir.


Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Boyun Askı İpleri
Web Tasarım: Akademi Grafik