Bagaj Etiketi

Her insanın hayatında en az bir kez yolculuk yapacağı gerçeğinden hareketle tasarladığımız ve firmalara sunduğumuz bagaj etiketi çeşitlerimiz, en göz alıcı ve bir bakışta firmayı işaret edebilen tarzda imal edilmektedir. Kişisel veya kurumsal yolculuklarda, yolculuk için seçilen otobüs veya uçak firmasının marka değerini yansıtan bagaj etiketi, bagajların kaybolmaması ve fark edilebilmesi için gerekli yolculuk aksesuarlarından birisidir.

Bagaj Etiketi
Bagaj Etiketi Fiyat
Plastik Bagaj Etiketi

Sınırsız renklerde üretilebilen ve firmanızın logosunu, amblemini veya sloganını içeren tasarımlar profesyonel ekibimiz tarafından dizayn edilmektedir. Firma isminin yanı sıra yolcunun ismini veya yolculuk ettiği koltuk ile bilet numarasını da içeren bagaj etiketleri, sektöründe öncü firmamız tarafından reklam ihtiyacınızı da giderecek şekilde hazırlanmaktadır.

Yolcunun bagajı ile otogar veya hava alanından, diğer ulaşım araçlarıyla hareket ederken, yolda taksi beklerken veya yürürken, otele veya eve doğru yol alırken, firmanızın adeta yürüyen reklam aracı görevini üstlenen bagaj etiketi, sandığınızdan daha çok işlevi yerine getirmektedir.

Plastik Bagaj Etiketi

Seyahat acentelerinin veya firmalarının vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan bagaj etiketi, seyahat anında çantaların, valizlerin veya bavulların birbirine karışmamasını sağlar. Suni deri renk çeşitlerinin tümünü yapabilen firmamız bagaj etiketi türlerinde de bir numaradır.

Fuar organizasyon firmalarında, otellerde, hac ve umre firmalarında, uçak bileti satış ofislerinde, organizasyon firmalarında, turizm firmalarında ve seyahat acentelerinde kullanılan bagaj etiketleri fiyatlarında da öncü olan kuruluşumuz, cazip ödeme şekilleriyle de bütçe dostudur.

Havayolu trafiğinde gittikçe artan yoğunluk ve yolcu taşıma kapasitesinin dizginlenemeyecek şekilde artmasının sonucu olarak doğal bir problem olan bagaj problemleri, bagaj etiketinin bir bakışta fark edilmesi ile çözümü kolaylaşan bir problem haline gelmiştir. Tasarımının göz alıcı olması bagaj etiketinin hemen fark edilmesini sağlamaktadır.


Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Boyun Askı İpleri
Web Tasarım: Akademi Grafik