Ara Kilitli Boyun Askı İpi

Personelin boynuna asılı bir şekilde taşıdığı çalışan kartının düzgün durmasını sağlayan ara kilitli boyun askı ipi, tasarımını yaptığımız ürünlerimiz arasındadır. Çift kancalı boyun askı ipinin yanı sıra ara kilitli boyun askı ipi de farklı bir kullanım isteyen müşterilerimizin rahatlıkla tercih edebileceği bir üründür.

İş hayatının şık tasarımları arasında yer alan ve çeşitli organizasyonlarda katılımcılara dağıtılan yaka kartlarının vazgeçilmez parçası olan ara kilitli boyun askı ipi, çeşitli bilgilerden oluşan ve bazı binalara otomasyon sistemi ile girilmesini sağlayan çipleri taşıyan önemli yaka kartlarının sabit durmasını sağlar. Böylece önemli yerlere giriş için bir nevi anahtar olan bu kartların kaybolmasını veya düşmesini engeller.

Ara Kilitli Boyun Askı ipleri
Ara Kilitli Kart Askı ipleri
Ara Kilitli Yaka Askı ipleri

Zengin ve farklı desenleri üzerinde taşıyan ve çeşitli imgelerle firmayı tanıtan bir reklam aracı olan ara kilitli boyun askı ipleri, dikkat çekici özelliği ile katılımcıları etkilemektedir. Paneller veya seminerler gibi organizasyonlarda kullanılan yaka kartlarının, etkinlik sahibinin ismini taşıyan boyun askı ipleriyle sabitlenmesi ve ilgi çekici olması, iyi bir grafik çalışması ile mümkün olduğundan, bu işin profesyonel ellere teslim edilmesi gerekir.

Firmamız, uzman ekibimiz ve müşteri temsilcimizle her zaman hizmetinizde olup, ister kendi çalışmalarınızı ister ekibimizin tasarımlarını seçebilir, istediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Ara Kilitli Baskılı Yaka Kartı İpi

Boyun askı ipi ile kanca arasına monte edilen ara kilitli baskılı yaka kartı ipi, basit bir aparat gibi görünse de, amaç olarak sağlamlaştırma görevini üstlenmektedir. Bunun yanı sıra az önce de bahsettiğimiz amacının dışında, yaka kartı ile giriş yapılan işyerlerinde kartın boyun askı ipinden çıkarılıp okutularak, kolayca yerine takılması görevini de taşır.

Kartlı giriş ve kayıt sistemlerinde personelin günde en az 2-3 kez giriş yaptığı düşünülürse, kartı okunması için eğilmesi veya kartın takılı olduğu boyun askı ipiyle beraber çıkarılması gerekir. Bunu önlemenin yolu ara kilitli baskılı yaka kartı ipi kullanmaktır. Kullanıcı ara kilidinden kartı rahatlıkla çıkaracak, okutacak ve yerine yeniden rahatlıkla takacaktır.

Görsel nitelik olarak şık görünmesi nedeniyle kartsız giriş yapılsa bile, sadece görünümünün güzel olması nedeniyle bile tercih edilebilen ara kilitli baskılı yaka kartı ipi, müşterilerimizin son zamanlarda yakından incelediği ürünler arasındadır.

Boyun askı ipi ile kanca arasına konulan bir metal parça ile portatif duruma getirilen ara kilitli baskılı yaka kartı ipi seçeneklerimizi görmeden karar vermeyin. Süblime baskı ve serigraf baskı yöntemleri ile 2 cm ve 1.3 cm genişliğinde imal edilen boyun askı iplerimiz uygun ödem koşulları ve çeşitli kampanyalarla sizleri beklemektedir.

Ara Kilitli Baskılı Boyun Askı İpi Fiyatları

Dayanıklı ve portatif kullanımı sayesinde müşterilerimizin dikkatini çeken tüm ürünlerimiz gibi ara kilitli baskılı boyun askı ipi fiyatlarımız da müşterilerimizin kesesine uygundur. Reklam giderleri, faturalar, personel giderleri ve vergiler derken diğer harcamalara sağlam bütçeler ayıramayan özel sektör temsilcilerinin, ara kilitli baskılı boyun askı ipi fiyatlarını incelediğinde gösterdikleri olumlu tepkiler, piyasaya uygun fiyatlandırmamızın neticesidir

Çeşitli tasarımlarımızı, renkli desenlerimizi ve firmaların sloganlarını, sembolleri ve logolarını içeren çalışmalarımızı incelemek için ziyaret edeceğiniz işyerimizin yanı sıra, internet sitemizden de gerekli bilgileri alabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve siparişinizi iletebilirsiniz.

Hızlı bir şekilde teslimatınızı yapar ve uygun ödeme koşullarıyla iş yaşamının zorluklarıyla mücadele etmenize yardımcı oluruz. Resmi alımlarda gerekli evrakları düzenlemenize, ihale süreçlerinizi sağlıklı bir şekilde yürütmenize yardımcı oluyoruz.


Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Boyun Askı İpleri
Web Tasarım: Akademi Grafik